Yazıcı & Erdoğan Hukuk Danışmanlık

1992 yılında Av.Elif Yazıcı tarafından kurulan Yazıcı & Erdoğan Hukuk Danışmanlık 2003 yılında Av.Arzu Erdoğan Bostancı nın katılımı ile  müvekkillerine dava ve hukuki danışmanlık hizmeti vermeye devam etmiştir.

2005 yılında Fikri Sınai Haklar konusunda çalışmalar yapmaya başlayan Yazıcı & Erdoğan Hukuk Danışmanlık 2018 yılında  Marka Patent tescil ve hukuki sürecin yönetimini bünyesine katmıştır.

Aynı zamanda arabuluculuk hizmeti vermekte olan büromuzda  alınan işler özen, gizlilik, titizlik, sadakat öncelikleri doğrultusunda yerine getirilmekte ve müvekkil memnuniyetine önem verilmektedir.

Bünyesinde çalışan avukatlar ,müvekkillerine faaliyet gösterdikleri sektörleri özelinde, işlerine değer katan bir anlayış ve işbirliği içerisinde çalışarak hızlı ve güvenilir hukuk hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi, profesyonel ve dinamik iş anlayışı ile hukuki sorunlara akılcı ve kesin çözümler üretilmekte, başarılı, çalışkan, dürüst ekip anlayışını insana ve vicdani değerlere saygılı, adalete ve hukukun üstünlüğüne bağlı hukuk anlayışı ile bağdaştırarak Merkez İnegöl/Bursa olmak üzere ülke çapında hizmet veren Saygıdeğer ve sayılı hukuk bürolarından biridir.

Büromuz 1992 yılından günümüze kadar üst düzey kalite standartlarında hizmet vermeyi ve hizmet verdiği her alanda hukuk adına gelişime öncülük etmeyi amaç edinerek çok sayıda şahıs ve şirketlerden oluşan müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Müvekkillerimizin karşılaşabileceği her türlü hukuki sorunları öncelikle önleyici tedbirleri almalarını sağlamak, karşılaşılan hukuki sorunların çözümünde de yenilikleri takip ederek en hızlı ve etkin çözümleri sunmaktayız.

Karşılıklı güven içerisinde özel ve ticari yaşama ilişkin sırların gizliliği ve özenle saklanması için gereken tedbirlerin alınması ve çalışma süreci içerisindeki her aşamadan müvekkillerimizin bilgilendirilmesine önem veren şeffaf çalışma ilkelerini benimsemekteyiz.

Vizyonumuz

Bireysel ve Kurumsal müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilen dinamik ve uzmanlaşmış kadro ile hukuk alanındaki en iyi danışmanlık firmaları arasında yer almaktır.

Ofisimiz

Yazıcı & Erdoğan  Hukuk Danışmanlık – Marka  Patent – Arabuluculuk Bürosu, teknolojik alt yapısı ile güncel yazılım ve uygulamaları ofis bünyesinde bulundurmaktadır. Bu amaçla, sistematik çalışmayı ilke edinmiş uzmanlarımız tarafından, öncelikle Bankalar, Telekom/GSM Operatörleri, Su Dağıtım Şirketleri, Elektrik Dağıtım Şirketleri ve Belediyeler gibi Kamu Kurumları ve Özel Kuruluşlar tarafından kabul görmüş bir program olan YTS, LEGANOVA yazılımı kullanılmaktadır.

Hukuk alanındaki güncel veriler, Sinerji Mevzuat ve Kazancı İçtihat Programı aracılığıyla düzenli olarak takip edilmektedir. Ek olarak, daha kaliteli hizmet verebilmek için Sinerji Hukuk Programı ofisimizde mevcuttur.

Yazıcı & Erdoğan  Hukuk Danışmanlık – Marka  Patent – Arabuluculuk Bürosu, ayrıca Objekt İcra Takip yazılımının lisanslı bir kullanıcısıdır.

Ekibimiz